Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

SMSCREDITS –online pôžička s jasnými podmienkami!

 

Online pôžička od SMSCREDITS – online půjčky s jasnými podmienkami!

Aj Vy ste sa ocitli v situácii, keď  Vám chýbali peniaze pred výplatou, ktorá sa pár dní omeškala? Pokazil sa Vám v domácnosti nejaký spotrebič alebo automobil a nemáte na nutnú opravu či kúpu nového? Je Vám nepríjemné prosiť suseda či kamaráta, aby Vám požičal chýbajúce financie?

Leto je čas oddychu a s online pôžičkou od SMSCREDITS si užívaj viac a neobmedzuj sa

Aj Ty sa chystáš na dovolenku, či už k moru alebo do hôr načerpať nové sily? Zájazd zaplatený a potrebuješ vreckové? Narýchlo peniaze? Maj finančnú rezervu. Nemaj starosti ani na dovolenke. Netreba nič ťažké urobiť, iba poslať jednoduchú sms. S tým Ti pomôže SMSCREDITS - poskytovateľ krátkodobých rýchlych pôžičiek na 5, 10, 15 dní od 20 € do 350 €. Pošli sms na 0902 020 909 s textom „SMSCREDITS“, zaregistruj sa a rýchle online pôžičky máš schválené. A využi akciu na SMS online pôžičku, ktorá sa neodmieta. Prvá online pôžička do 100 € úplne zadarmo: 0% úrok, 0% poplatok.

Online pôžičky SMSCREDITS sú naozaj najrýchlejšie na slovenskom trhu

SMSCREDITS Vám prináša rezervu, ktorá je vždy s Vami - rýchlu online pôžičku SMSCREDITS! SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych požičiek, ktorý je zapísaný v Národnej banke SK, poskytuje najrýchlejšie online pôžičky od 20 EUR do výšky 350 EUR. Rýchle SMS online pôžičky SMSCREDITS sú  určené, keď chýba do výplaty, dôchodku a na nečakané finančné situácie, keď súrne potrebujete peniaze. A to naozaj, online pôžička len zaslaním jednoduchej SMS správy. Klienti majú peniaze ihneď. Počet našich klientov neustále narastá po celom Slovensku a medzi klientmi sú ľudia z rôznych vrstiev.

Online požička cez sms je najrýchlejší spôsob ako získať peniaze

Jedine čo v SMSCREDITS nejde cez telefón to je vyberanie peňazí. SMSCREDITS to ani nesľubuje, len to čo môže naozaj splniť – rýchly príjem peňazí. SMSCREDITS poskytuje najvýhodnejšie online pôžičky na slovenskom trhu. SMS online pôžička SMSCREDITS je najrýchlejší spôsob ako jednoducho získať peniaze.

Rýchla online pôžička

Máte záujem o rýchlu online pôžičku bez dokladovania Vašich príjmov? U nás je to rýchle, požiadajte len zaslaním sms správy v tvare SMSCREDITS na číslo 0902 020 909, vyplníte požadované údaje a odošlete. Alebo jednoducho navštívte našu stránku www.smscredits.sk a vyplňte formulár. Spoločnosť SMSCREDITS poskytuje rýchle online pôžičky od 20 do 350 EUR.

Výhody sms online pôžičky SMSCREDITS

- garancia najrýchlejších online pôžičiek na Slovensku – peniaze máte ihneď s najnižšími poplatkami na Slovensku

- prvú online  pôžičku do 100 EUR Vám poskytneme  úplne zadarmo: neuveriteľné - sms online pôžička s 0% úrokom a 0% poplatkom,

- nemáme žiadne skryté poplatky, žiadne paušály, mesačné poplatky pokiaľ online  pôžičku nevyužijete;

- pre ziskanie online pôžičky nepotrebujeme od Vás žiadne dokladovanie príjmu,

SMSCREDITS MAL A MÁ SVOJE CIELE

Chcel byť jednoduchý pri poskytovaní pôžičiek, chcel mať jednoduchý vernostný program, chcel ukázať, že dokáže dať aj niečo zadarmo, chcel, aby krátkodobé pôžičky pomohli, keď to chýbalo. Áno, toto je SMSCREDITS. Vždy sa snažil aj sa bude snažiť zjednodušovať, zvýhodňovať a odlišovať od ostatných. S SMSCREDITS sa neprepočítate!  Ako dôkaz, teraz  1.pôžička do 100 EUR je úplne zadarmo, vráť len toľko, koľko si si požičal.

Nebankové spoločnosti

Nemôžete hádzať všetky nebankové spoločnosti do jedného vreca. Nezabúdajte na to, že niektoré nebankové spoločnosti sú naozaj férové a iné chcú ľudí len ošklbať. Iné nebankové spoločnosti lákajú ľudí na neprekonateľné ponuky. Treba si ale riadne zistiť čo sa za tým skrýva. Nemenované konkurenčné spoločnosti skrývajú poplatky za konzultácie, za ručiteľa a mnoho iných nezmyslených vecí, ktoré na prvý pohľad vyzerajú lákavo a keď zistíte koľko nakoniec bude celková dlžná suma prídete na to, že ste sa nechali oklamať. Spoločnosť SMSCREDITS nič neskrýva.

Spoločnosť SMSCREDITS s.r.o. netreba zvlášť predstavovať. SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek, ktorý je zapísaný v Národnej Banke Slovenskej republiky a už viac ako 5 roky pracuje na celom Slovensku. SMSCREDITS patrí k popredným spoločnostiam, ktoré poskytujú rýchle a okamžité SMS online pôžičky a má najnižšie poplatky na slovenskom trhu  a nemá žiadne skryté poplatky.

PREČO VYBRAŤ SMSCREDITS?

Existujú rôzne dôvody, prečo si klienti vyberajú SMSCREDITS:

1.    SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych online požičiek na Slovensku. Spoločnosť je zapísaná  v Národnej banke Slovenska a už viac ako 4 roky pracuje na celom území. Uistiť sa môžete v NBS.

2.    SMSCREDITS má najnižšie poplatky na slovenskom trhu, nemá žiadne skryté poplatky, paušály. SMSCREDITS nič neskrýva, všetko má verejne dostupné na stránke www.smscredits.sk. Klienti sú o všetkom informovaní.

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151