Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

PREČO VYBRAŤ SMSCREDITS?

PREČO VYBRAŤ SMSCREDITS?

Existujú rôzne dôvody, prečo si klienti vyberajú SMSCREDITS:

1.    SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych online požičiek na Slovensku. Spoločnosť je zapísaná  v Národnej banke Slovenska a už viac ako 4 roky pracuje na celom území. Uistiť sa môžete v NBS.

2.    SMSCREDITS má najnižšie poplatky na slovenskom trhu, nemá žiadne skryté poplatky, paušály. SMSCREDITS nič neskrýva, všetko má verejne dostupné na stránke www.smscredits.sk. Klienti sú o všetkom informovaní.

3.    Teraz  v SMSCREDITS prebieha akcia: Vráť len toľko, koľko si si požičal, prvá sms online pôžička je úplne zadarmo, bez poplatku. Čiže ak si zoberiete online pôžičku v sume 100 EUR na 15 dní, za 15 dní zaplatíte len 100 EUR ani o cent viac. Túto akciu pripravil SMSCREDITS pre Vás. Služba je rýchla a jednoduchá. SMSCREDITS splní to čo sľúbi – rýchly príjem peňazí vtedy, keď ich potrebujete a to bez skrytých poplatkov.

4.    SMSCREDITS má pre verných klientov výnimočný vernostný program, čím viac online pôžičiek budete mať u nás načas splatených, každou ďalšou máte lepšie podmienky, poplatky sa Vám budú znižovať. Podmienky vernostného programu nájdete tu.

5.    Predĺžiť lehotu splatnosti online pôzičky v SMSCREDITS je veľmi jednoduché: nepotrebujete prístup k internetu, žiadne náklady na sms správu. Všetko, čo je potrebné, je do dátumu splatnosti uhradiť minimálny poplatok za poskytnutie sms online pôžičky a online pôžička bude automaticky predĺžená na rovnaké obdobie, na ktoré bola poskytnutá a klient je o tom informovaný aj sms správou.

6.    V roku 2015 začína SMSCREDITS podporovať aj mladých športovcov.

7.    Narastajúci počet spokojných klientov potvrdzuje, že SMSCREDITS má svoje miesto na slovenskom trhu. Za to hovorí počet našich klientov, ktorý neustále rastie.

My si vážime voľbu našich zakazníkov a stále sa snažíme o zlepšenie kvality služieb a pohodlnosti klientov.

Vyskúšajte aj Vy a pochopíte, prečo státisíce spokojných klientov po celom Slovensku dôverujú SMSCREDITS.

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151