Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

Nenaleťte podvodníkom! SMSCREDITS varuje svojich zákazníkov.

Spoločnosť SMSCREDITS s.r.o. netreba zvlášť predstavovať. SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek, ktorý je zapísaný v Národnej Banke Slovenskej republiky a už viac ako 5 roky pracuje na celom Slovensku. SMSCREDITS patrí k popredným spoločnostiam, ktoré poskytujú rýchle a okamžité SMS online pôžičky a má najnižšie poplatky na slovenskom trhu  a nemá žiadne skryté poplatky.

Zároveň je jediná spoločnosť na trhu, ktorá už od minulého roku poskytuje online pôžičku bez preplatenia čo len jediného centu. Takáto akcia „Peniaze zadarmo“je samozrejme klientmi veľmi vítaná a vo veľkom využívaná.

 

Keď sa nedá konkurovať vytiahnu sa podvodné praktiky

Nečudo, že spoločnosť SMSCREDITS upozornili spokojní klienti na nekalé praktiky firiem, ktoré napodobňovaním webovej stránky, služieb a vizuálneho vzhľadu poškodzujú dobré meno firmy a zavádzajú klientov.

To, že sa objavujú nekalé obchodné praktiky nie je nič nové. Minulosť už priniesla mnoho takých prípadov. Stačí si spomenúť na častý textil, ktorý nesie logo originálnej značky. Neoriginálny textil skončí zväčša v spaľovniach, s cieľom predchádzať  poškodeniu originálneho výrobcu. Ten istý trend je dosť okatý aj v oblasti telefónov a tabletov. U výrobkov sa môže klient vizuálne presvedčiť o ich kvalite a značke – krivé zošitie, nekvalitná látka, v prípade telefónov slabšie parametre, horšie plasty, displej.

Ako rozpoznať podvodnú spoločnosť a nevýhodnú online pôžičku od pravej SMSCREDITS?

 

1.     Na stránkach si všimnite nezameniteľné vizuálne logo spoločnosti SMSCREDITS, ktoré na podvodných stránkach chýba. /obrázok loga/

2.     Na originálnej stránke nechýba informácia o úvere bez navýšenia. Tento typ najviac využívaného úveru samozrejme u podvodnej stránky chýba.

3.     Ak ste na pochybách, zavolajte do SMSCREDITS na tieto čísla 0911 999 915, 041/56 30 151 a overte si, či čísla a podmienky úveru sú také, ako ich vidíte na stránkach. Tel.číslo pre zasielanie sms správ je LEN 0902 020 909.

4.     Nepravé stránky obsahujú často množstvo rôznych odkazov, ktoré nemajú s SMS online pôžičkou nič spoločné, alebo majú veľmi jednoduchý dizajn bez zákonom prikázaných informácií.

5.     Podvodné stránky často poskytujú aj iné typy služieb, napríklad zákonné poistenie vozidla, rôzne iné typy poistení s cieľom poškodiť klienta.

6.     Ak webová stránka neodkazuje na žiadnu existujúcu sociálnu sieť, alebo sociálna sieť ma iný názov ako názov stránky rozhodne zbystrite pozornosť a overte si, prečo to tak je.

Odporúčania SMSCREDITS:

V oblasti online pôžičiek je zatiaľ iba na klientovi, či si dvakrát preverí informáciu, kým využije možnosť požičať si, alebo sadne na lep podvodníkovi, ktorého cieľom je poškodenie klienta. Preto odporúčame našim terajším i budúcim klientom byť prezieraví, opatrní a využívať všetkých 6 bodov ku kontrole „originality“ webu a značky.  Na stránke www.smscredits.sk sú zobrazené všetky projekty, za ktoré nesie spoločnosť SMSCREDITS zodpovednosť https://www.smscredits.sk/sms-pozicka/nase-projekty.

Ešte raz upozorňujeme: registrácia v SMSCREDITS je bezplatná, jednorázová a nezáväzná. Je bez dokladovania, skrytých poplatkov a paušálov. Stačí Vám poslať sms s textomSMSCREDITS na 0902 020 909 alebo vyplniť formulár na našej internetovej stránke www.smscredits.sk, tým si jednoducho podáte žiadosť o registráciu. Nič iné k tomu nepotrebujete. SMSCREDITS nepotrebuje od Vás žiadny registračný poplatok pre registráciu, žiadne paušály. Ceny sms správ a hovorov nie sú nijako navýšené.

Spoločnosť SMSCREDITS sa voči takejto nekalej konkurencii a poškodzovania dobrého mena a mravov bráni a rieši takéto podvodné praktiky právnou cestou a podvodníci  budú niesť následky za toto konanie.

    V prípade otázok kontaktujte infolinku 0911 999 915, 041/56 30 151 radi odpovieme!

 www.smscredits.sk

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151