Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

SMSCREDITS –online pôžička s jasnými podmienkami!

SMSCREDITS –online pôžička s jasnými podmienkami!

 

Online pôžička od SMSCREDITS – online půjčky s jasnými podmienkami!

Aj Vy ste sa ocitli v situácii, keď  Vám chýbali peniaze pred výplatou, ktorá sa pár dní omeškala? Pokazil sa Vám v domácnosti nejaký spotrebič alebo automobil a nemáte na nutnú opravu či kúpu nového? Je Vám nepríjemné prosiť suseda či kamaráta, aby Vám požičal chýbajúce financie? Žijete od výplaty do výplaty, a ak dôjde na neočakávané výdavky, chytá Vás panika a je Vám zle?

Jednoduché riešenie pre Vás - sms online pôžička od SMSCREDITS!

S SMSCREDITS sa už nemusíte obávať takýchto situácii, ktoré sú v živote bežné. U nás nie je potrebné dokladovať príjem, zháňať potvrdenia, ani mať ručiteľa. Sme overeným poskytovateľom sms pôžičiek, ktorý už viac ako 5 rokov pracuje na celom Slovensku.

Našim klientom poskytujeme krátkodobé online pôžičky od 20 do 350 eur s dobou splatnosti na 5, 10 alebo 15 dní, pričom splatnosť si určíte Vy sami.  Pre využívanie služieb SMS online pôžičky SMSCREDITS je potrebná jednorazová, bezplatná registrácia, ktorá Vás však k ničomu nezaväzuje. O rýchlu online pôžičku požiadate až vtedy, keď o tom rozhodnete Vy.

SMSCREDITS: A od rýchlej online pôžičky Vás delí len sms!

Stačí jednoducho zaslať sms v tvare SMSCREDITS na číslo 0902 020 909 alebo sa môžete zaregistrovať aj vyplnením online formuláru na našej webovej stránke www.smscredits.sk.

Naše služby sú určené nielen pre zamestnaných ľudí, ktorí sa ocitli vo finančnej núdzi. Pomoc u nás našli aj mamičky na materskej dovolenke, študenti, mladí ľudia, ktorí sa potrebovali postaviť na vlastné nohy a potrebovali finančnú pomoc  pri osamostatňovaní sa, či ľudia na dôchodku, ako starobnom tak i invalidnom, ktorí sa neraz ocitli v ťažkej situácii, kedy im ich dôchodok nepostačoval na kúpu drahých liekov. Už tisíce našich klientov si pochvaľuje naše služby rýchlej online pôžičky, nezáväznosť a hlavne rýchlosť pri poskytnutí online pôžičky. Medzi nimi sú aj podnikatelia, živnostníci, ale aj štátni zamestnanci.

 

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151