Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

SMS pôžička podmienky

Akú úlohu zohrávajú peniaze vo Vašom živote? Večne kladená otázka. Predsa len sa niekedy stáva, že bez peňazí sa nedá a je potrebná menšia suma, aby... Napokon nie je dôležité, na čo konkrétne sa neušlo prostriedkov a tiež je pochopiteľné, že niekedy chceme niečo, na čo práve nemáme: nákup daru, neplánované stretnutie, zaplatenie lákavého nákupu s fantastickou zľavou, pokrytie nepredvídaných nákladov, alebo len niečo, čo chcete Vy sami. A práve v týchto situáciách sme tu my – SMSCREDITS! Naša služba je jednoduchá, zrozumiteľná a bez skrytých poplatkov. Nemusíte sa obracať na priateľov, známych či príbuzných, žiadať zálohu v práci alebo vypĺňať hŕbu papierov v banke.

Náš produkt je určený občanom strednej a vyššej spoločnosti, ktorí nežijú len dnešným dňom, ale reálne hodnotia svoje možnosti s pohľadom do budúcnosti. Poskytujeme krátkodobé sms pôžičky od 20€ do 350€, klientom 1.úrovne vernostného programu do 250€, klientom 2. a 3. úrovne vernostného programu až do výšky 350€ v priebehu niekoľkých minút na Váš bankový účet. Na žiadosť našich klientov sme umožnili čerpanie prvej pôžičky cez sms až do výšky 100€. Po vyplatení kedykoľvek budete potrebovať - môžete jednoducho získať rýchlu sms pôžičku až do 250€ pre klientov 1.úrovne vernostného programu, klienti 2. a 3. úrovne až do výšky 350€ bez čakania.

Registrácia zaberie len niekoľko minút! Stačí vyplniť registračný formulár na našej web stránke alebo je tu pre Vás novinka – registrácia cez sms jednoducho zaslaním sms správy s textom SMSCREDITS na číslo 09 02 02 09 09. Informujeme Vás, že za odoslanie sms na naše tel. číslo je spoplatnené ako štandardná sms a závisí LEN od Vášho mobilného operátora.

Aby ste mohli využívať naše služby musíte byť občanom SR starší ako 18 rokov a nesmiete mať omeškané platby pri splácaní úverov ani iné porušenia dlhových povinností v iných finančných inštitúciách a nesmiete byť evidovaný v registri dlžníkov Slovenska.

Po obdržaní karty klienta máte sms pôžičky od SMSCREDITS už dopredu schválené!

Karta klienta Vás k ničomu nezaväzuje. Neplatíte za ňu žiadne mesačné poplatky, paušály ani iné skryté poplatky. Otvárajú sa pred Vami všetky možnosti a naše služby budú pre Vás dostupné kedykoľvek, kedy si len zmyslíte a to nech sa nachádzate kdekoľvek. Predtým, ako požiadate o sms pôžičku, oboznámte sa prosím so Zmluvnými podmienkami, Vzorom zmluvy o pôžičke, ktorú ste obdržali spolu s kartou klienta, a tiež je možné si ju pozrieť na našej internetovej stránke www.smscredits.sk. Odteraz môžete požiadať o sms pôžičku jednoducho zaslaním sms správy a peniaze máte na účte v priebehu niekoľkých minút v našom pracovnom čase (ak máte účet vedený v rovnakej banke ako naša spoločnosť, ak máte účet vedený v inej banke, prevod trvá 1 pracovný deň a teda aj zúčtovacie obdobie sa počíta od nasledujúceho pracovného dňa).

Požiadať o pôžičku môžete 2 spôsobmi:

  • Jednoducho zaslaním sms na číslo 09 02 02 09 09 v tvare: číslo karty klienta, lehota splatnosti, výška pôžičky VZOR: 000000 15 100. Obdržíte spätnú sms s ponukou, ktorú treba potvrdiť odpovedaním ANO SUHLASIM, aby sme mohli peniaze previesť na Váš účet.
  • Cez Váš osobný profil na našej stránke. Pre prihlásenie sa do Vášho osobného účtu musíte zadať Vaše tel.č. a Váš variabilný symbol- číslo karty klienta Obdržíte spätnú sms s ponukou, ktorú treba potvrdiť odpovedaním ANO SUHLASIM, aby sme mohli peniaze previesť na Váš účet.

DÔLEŽITÉ!

Ak žiadate o pôžičku cez sms na čísle 09 02 02 09 09, údaje musia byť presne a LEN v takom tvare, ako je uvedený VZOR SMS: 000000 15 100 (kde prvé číslo bude číslo Vašej karty klienta, druhé číslo požadovaná doba splatnosti a tretie je výška požadovanej pôžičky)

Na našej modelovej kalkulačke si môžete vypočítať sumu na vrátenie pôžičky tak,že si vyberiete sumu pôžičky aj lehotu splatnosti pôžičky.

UPOZORŇUJEME VÁS, že aktívnu môžete mať vždy len jednu sms pôžičku. Po vrátení si môžete požiadať o novú pôžičku.

Ak sa chcete niečo opýtať, môžete nám zatelefonovať na info linku 09 11 99 99 15, 041/ 56 30 151 alebo napísať e-mail: info@smscredits.sk. Ceny za hovory aj sms správy na naše telefónne čísla SMSCREDITS sú spoplatnené štandardne a závisia LEN od ceny Vášho mobilného operátora.

PODMIENKY: OBOZNÁMTE SA S OBCHODNÝMI PODMIENKAMI SMSCREDITS

AKCIA: PENIAZE ZADARMO

VZOR ZMLUVY O SMS PÔŽIČKE

REKLAMAČNÝ PORIADOK

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151