SMS PÔŽIČKA OD SMSCREDITS.SK - ISTÁ RÝCHLA SMS PÔŽIČKA NA SLOVENSKU

Prihlásiť sa do osobného účtu

Spoločnosť SMSCREDITSs.r.o. netreba zvlášť predstavovať. SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych sms pôžičiek, ktorý je zapísaný v Národnej Banke Slovenskej republiky a už viac ako 5 roky pracuje na celom Slovensku.

SMSCREDITS

Existujú rôzne dôvody, prečo si klienti vyberajú SMSCREDITS:

1.    SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych sms požičiek na Slovensku. Spoločnosť je zapísaná  v Národnej banke Slovenska a už viac ako 4 roky pracuje na celom území. Uistiť sa môžete v NBS.

SMS PÔŽIČKA ZADARMO S 0% ÚROKOM, 0% POPLATKOM

PENIAZE ÚPLNE ZADARMO: 

SMS PÔŽIČKA S 0% ÚROKOM, 0% POPLATKOM

Všetko čo je ideálne musí byť jednoduché. SMSCREDITS je jednoduchý. Požičajte 100 EUR. Koľko vrátite? Neuveríte presne 100 EUR! V predvianočné obdobie SMSCREDITS pripravil pre klientov akciu: „Vrátiš len toľko, koľko si si požičal ani o cent navyše“. Prvá sms pôžička je zadarmo bez poplatku: s 0% úrokmi a 0% poplatkami. Požičiaš 100 EUR vrátiš len 100 EUR. SMSCREDITS nemá žiadne skryté poplatky, žiadne paušály, bez dokladovania.

 

Všetci klienti, ktorí si zoberú prvú pôžičku od SMSCREDITS do výšky 100 EUR (môže byť poskytnutá pôžička v sume 20 EUR, 30 EUR, 40 EUR, 50 EUR, 60 EUR, 70 EUR, 80 EUR, 90 EUR, 100 EUR) na dobu splatnosti či už 5, 10 alebo 15 dní čerpajú pôžičku s 0% úrok a 0% poplatkami za poskytnutie bez predlžovania.
Zľava 20% na sms pôžičku od Smscredits.sk
Vážení zákazníci!

Pre všetkých verných klientov sme pripravili jedinečnú letnú akciu - ZĽAVU 20% na sms pôžičky od SMSCREDITS. Práve teraz si môžete užívať leto s najvýhodnejšou pôžičkou od SMSCREDITS!

Samotná sms pôžička od SMSCREDITS Vám prináša kopu možností - na nákupy, mať rezervu na dovolenku, využiť na akékoľvek záľuby, koníčky, aktivity, pred výplatou.... S jedinečnou zľavou Vás to vyjde ešte výhodnejšie a lacnejšie ako doteraz!

Akciu môže využiť každý verný zákazník.

Zľava platí :

Tu môžete vykonať úhradu pôžičky cez svoj internetbanking

Požička - Tatra Banka Požička - Slovenská sporiteľňa Požička - VÚB Banka Požička - Poštová banka

Pripojte sa aj VY a buďte vždy informovaní o novinkách,súťažiach

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151