Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ, VAŠU REGISTRÁCIU OBDRŽÍME A IHNEĎ AKO BUDE SLUŽBA DOSTUPNÁ BUDEME VÁS KONTAKTOVAŤ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

Rýchla sms pôžička od SMSCREDITS - pôžička s jasnými podmienkami!

Aj Vy ste sa ocitli v situácii, keď  Vám chýbali peniaze pred výplatou, ktorá sa pár dní omeškala? Pokazil sa Vám v domácnosti nejaký spotrebič alebo automobil a nemáte na nutnú opravu či kúpu nového? Je Vám nepríjemné prosiť suseda či kamaráta, aby Vám požičal chýbajúce financie? Žijete od výplaty do výplaty, a ak dôjde na neočakávané výdavky, chytá Vás panika a je Vám zle?

Jednoduché riešenie pre Vás - rýchla sms pôžička od SMSCREDITS!

Aj Ty sa chystáš na dovolenku, či už k moru alebo do hôr načerpať nové sily? Zájazd zaplatený a potrebuješ vreckové? Narýchlo peniaze? Maj finančnú rezervu. Nemaj starosti ani na dovolenke. Netreba nič ťažké urobiť, iba poslať jednoduchú sms. S tým Ti pomôže SMSCREDITS - poskytovateľ krátkodobých rýchlych pôžičiek na 5, 10, 15 dní od 20 € do 350 €. Pošli sms na 0902 020 909 s textom „SMSCREDITS“, zaregistruj sa a rýchle pôžičky máš schválené.

SMSCREDITS Vám prináša rezervu, ktorá je vždy s Vami - rýchlu pôžičku SMSCREDITS! SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych požičiek, ktorý je zapísaný v Národnej banke SK, poskytuje najrýchlejšie pôžičky od 20 EUR do výšky 350 EUR. Rýchle pôžičky SMSCREDITS sú  určené, keď chýba do výplaty, dôchodku a na nečakané finančné situácie, keď súrne potrebujete peniaze. A to naozaj, rýchla pôžička len zaslaním jednoduchej SMS správy. Klienti majú peniaze ihneď.

Jedine čo v SMSCREDITS nejde cez telefón to je vyberanie peňazí. SMSCREDITS to ani nesľubuje, len to čo môže naozaj splniť – rýchly príjem peňazí. SMSCREDITS poskytuje najvýhodnejšie pôžičky na slovenskom trhu. SMS pôžička SMSCREDITS je najrýchlejší spôsob ako jednoducho získať peniaze.

Rychla pozicka

Máte záujem o rýchlu pôžičku bez dokladovania Vašich príjmov? U nás je to rýchle, požiadajte len zaslaním sms správy v tvare SMSCREDITS na číslo 0902 020 909, vyplníte požadované údaje a odošlete. Alebo jednoducho navštívte našu stránku www.smscredits.sk a vyplňte formulár. Spoločnosť SMSCREDITS poskytuje rýchle pôžičky od 20 do 350 EUR. Jedná sa o krátkodobé pôžičky na 5,10 alebo 15 dní  s možnosťou 2 x si rýchlu pôžičku predlžiť na rovnaké obdobie.

 

- garancia najrýchlejších sms pôžičiek na Slovensku – peniaze máte ihneď s najnižšími poplatkami na Slovensku

- prvú sms pôžičku do 100 EUR Vám poskytneme  úplne zadarmo: neuveriteľné - sms pôžička s 0% úrokom a 0% poplatkom,

- nemáme žiadne skryté poplatky, žiadne paušály, mesačné poplatky pokiaľ sms pôžičku nevyužijete;

- pre ziskanie sms pôžičky nepotrebujeme od Vás žiadne dokladovanie príjmu,

Chcel byť jednoduchý pri poskytovaní pôžičiek, chcel mať jednoduchý vernostný program, chcel ukázať, že dokáže dať aj niečo zadarmo, chcel, aby krátkodobé pôžičky pomohli, keď to chýbalo. Áno, toto je SMSCREDITS. Vždy sa snažil aj sa bude snažiť zjednodušovať, zvýhodňovať a odlišovať od ostatných. S SMSCREDITS sa neprepočítate!  Ako dôkaz, teraz  1.pôžička do 100 EUR je úplne zadarmo, vráť len toľko, koľko si si požičal.

Nemôžete hádzať všetky nebankové spoločnosti do jedného vreca. Nezabúdajte na to, že niektoré nebankové spoločnosti sú naozaj férové a iné chcú ľudí len ošklbať. Iné nebankové spoločnosti lákajú ľudí na neprekonateľné ponuky. Treba si ale riadne zistiť čo sa za tým skrýva. Nemenované konkurenčné spoločnosti skrývajú poplatky za konzultácie, za ručiteľa a mnoho iných nezmyslených vecí, ktoré na prvý pohľad vyzerajú lákavo a keď zistíte koľko nakoniec bude celková dlžná suma prídete na to, že ste sa nechali oklamať. Spoločnosť SMSCREDITS nič neskrýva.

Spoločnosť SMSCREDITSs.r.o. netreba zvlášť predstavovať. SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych sms pôžičiek, ktorý je zapísaný v Národnej Banke Slovenskej republiky a už viac ako 5 roky pracuje na celom Slovensku.

SMSCREDITS

Existujú rôzne dôvody, prečo si klienti vyberajú SMSCREDITS:

1.    SMSCREDITS je preverený poskytovateľ rýchlych sms požičiek na Slovensku. Spoločnosť je zapísaná  v Národnej banke Slovenska a už viac ako 4 roky pracuje na celom území. Uistiť sa môžete v NBS.

Tu môžete vykonať úhradu pôžičky cez svoj internetbanking

Požička - Tatra Banka Požička - Slovenská sporiteľňa Požička - VÚB Banka Požička - Poštová banka

Pripojte sa aj VY a buďte vždy informovaní o novinkách,súťažiach

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151