Prihlásiť sa do osobného účtu

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE SLUŽBA NEDOSTUPNÁ.
ĎAKUJEME SA POCHOPENIE! INFOLINKA 0911 999 915

Peniaze úplne zadarmo: SMS online pozička s úrokom 0%, 0% poplatkom

Peniaze úplne zadarmo: SMS online pozička s úrokom 0%, 0% poplatkom

PENIAZE ÚPLNE ZADARMO: 

SMS ONLINE PÔŽIČKA S 0% ÚROKOM, 0% POPLATKOM

Všetko čo je ideálne musí byť jednoduché. SMSCREDITS je jednoduchý. Požičajte 100 EUR. Koľko vrátite? Neuveríte presne 100 EUR! V predvianočné obdobie SMSCREDITS pripravil pre klientov akciu: „Vrátiš len toľko, koľko si si požičal ani o cent navyše“. Prvá online pôžička je zadarmo bez poplatku: s 0% úrokmi a 0% poplatkami. Požičiaš 100 EUR vrátiš len 100 EUR. SMSCREDITS nemá žiadne skryté poplatky, žiadne paušály, bez dokladovania.

 

Každý sa bojí neznámeho, niečoho čo nepozná. Túto akciu SMSCREDITS pripravil pre Vás, aby ste sa aj Vy uistili, že SMSCREDITS splní to čo sľúbi – rýchly príjem peňazí vtedy, keď ich potrebujete a to bez skrytých poplatkov. SMSCREDITS vždy splní, to čo sľúbil: cena za sms správy je štandardná a závisí len od Vášho mobilného operátora, to isté platí aj na volanie – nemáme navýšenie cien, nemáme žiadne skryté poplatky, žiadne paušály a žiadnu viazanosť.  SMSCREDITS nepotrebuje od Vás žiadny registračný poplatok pre registráciu. SMSCREDITS nezarába na volaniach a SMS správach. Máme najnižšie poplatky na slovenskom  trhu. Vyskúšajte aj Vy a pochopíte, prečo státisíce spokojných klientov po celom Slovensku dôverujú SMSCREDITS viac ako 4 roky. 

 

 

Nepotrebujete nikam chodiť a ani nič dokladovať. Všetko rýchlo a jednoducho z pohodlia domova len zaslaním sms s textom SMSCREDITS na 0902 02 09 09 a využívať online pôžičku len vtedy, keď to budete potrebovať Vy.  Garantujeme všetko len cez sms! Jednoucho, rýchlo, bez paušálu a viazanosti. 

 

Informujem Vás, že každý klient prvú sms online pôžičku od SMSCREDITS získa úplne zadarmo, aby ste sa uistili, že služba je rýchla a jednoduchá a ak chcete využívať službu aj naďalej, za využívanie ďalších online pôžičiek bude poplatok za poskytnutie sms online pôžičky uvedený v zmluvných podmienkach. Naše zmluvné podmienky sú verejne dostupné na našej internetovej stránke   https://www.smscredits.sk/sites/default/files/media/smscredits_sms_pozic....

Poskytujeme online pôžičky cez sms našim klientom a v priebehu niekoľkých minút po požiadaní máte peniaze. Poskytujeme sms online pôžičky od 20 EUR do  maximálnej výšky 350 EUR, keď chýba do výplaty,  dôchodku a na nečakané finančné situácie, keď súrne potrebujete peniaze na krátky čas. 

 

    Po úspešnej registrácií ihneď na druhý pracovný deň, Vám kuriér doručí kartu klienta SMSCREDITS, na ktorej budete mať presne vzor sms správy ako požiadať o online pôžičku: Váš VS číslo klienta SMSCREDITS počet dni a sumu, ktorú chcete:

012345   15   350

 

Pohodlnosť SMSCREDITS je v tom, že Vám netreba nikde chodiť: kuriér môže doručiť zásielku na korešpondenčnú adresu do akéhokoľvek mesta na Slovensku alebo aj na miesto Vášho pracoviska. Vy za zásielku nič neplatíte, je úplne bezplatná. Ihneď ako kartu obdržíte môžete požiadať o rýchlu online pôžičku, ktorú ihneď aj obdržíte. Klientom príde hneď po požiadaní o online pôžičku SMS kedy a v akej sume má sms online pôžičku vrátiť. Presne vie čo ho čaká a ak s tým nesúhlasí nemusí si online pôžičku zobrať. Je to na Vašom uvážení, či súhlasíte alebo nesúhlasíte. 

Nikoho nenútime online pôžičku si vziať ihneď, kartu klienta si môžete odložiť, nič za ňu neplatíte je bezplatná a budete mať finančnú rezervu a peniaze ihneď, keď ich potrebujete.

Samozrejme, môžete sms online pôžičku aj predĺžiť 2x, tým že zaplatíte minimálny poplatok za poskytnutie. Platbu môžete vykonať aj zo zahraničia,  nemusíte uhrádzať z účtu uvedenom pri registrácii, môžete z ktoréhokoľvek účtu na jeden z našich účtov. Pre verných klientov máme výnimočný vernostný  program. Čím viac online pôžičiek máte v SMSCREDITS načas splatených, každou ďalšou sa Vám poplatky budú znižovať.

 

Túto akciu SMSCREDITS pripravil pre klientov, aby aj oni mohli prežiť šťastné Vianoce. Vianočné obdobie prináša neúmernú záťaž na rodinný rozpočet, ale SMSCREDITS Vám daruje možnosť ľahko a veselo prežiť sviatky. Je to práve to, čo potrebujete, aby ste potešili svojich príbuzných a priateľov nečakanými darčekmi a milými prekvapeniami a to bez zbytočných nákladov. Státisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku sa už uistili, že SMSCREDITS vždy splní to čo ja sľúbil - vrátiš len toľko, koľko si si požičal ani o cent navyše. SMSCREDITS zaplatí poplatok za Vás! 

 

 

Čas Vianoc je čarovný čas kedy sa plnia sny a my tie sny dokážeme zmeniť na realitu. A práve preto poplatky za Vašu online pôžičku zaplatíme my. 

SMSCREDITS Vám želá príjemné prežitie Vianočných sviatkov v láske a šťastí, v kruhu najbližších, v harmónií a pohode!

 

Váš SMSCREDITS

 

 

Žiadosti o sms pôžičku cez SMS: 09 02 02 09 09
Zákaznícký servis pre sms pôžičky/ Infolinka: 09 11 99 99 15, 041/56 30 151